Jak na ploty.cz

 

 

Stavíme plot z umělého kamene KWR

Proč právě umělý kámen KWR? Dobrá otázka. Je pravda, že na našem trhu je více výrobců umělého kamene, než jen KWR. Přesto bych Vám rád doporučil PRÁVĚ ! umělý kámen KWR. Důvodů mám hned několik:

 1. Dlouhá – dvacetiletá – historie výroby umělého kamene, tedy mnoho zkušeností.
 2. Hezký design umělého kamene KWR, mnoho barevných variací – 14 základních a další na objednávku.
 3. Patentované vzory, moduly, garáže atd.
 4. Jednoduchost  - postavit plot, či třeba garáž zvládne i trochu zručný amatér.
 5. Veliká variabilita – z výrobků umělého kamene KWR lze složit v podstatě cokoliv.
 6. Široká škála výrobků z umělého kamene KWR – nejen pro stavbu plotu, ale i obklady, krby, elektroskříně, skříně na plyn, květináče, garáže, zastávky, přístřešky, schody, lavičky, tvárnice…atd.
 7. Mnoho zkušeností i v oblasti ošetření umělého kamene a další následné péči.
 8. Stabilita firmy – není problém i po létech doobjednat v podstatě jakýkoliv díl umělého kamene  KWR.

Teď se budeme jednotlivými body zabývat trochu podrobněji.

Design umělého kamene KWR. Zakladatel firmy pan Kovář se tvůrčím způsobem podílí na všech designech jednotlivých výrobků, z nichž jich má kolem 90 % patentovaných. V nabídce je 14 základních odstínů s tím, že každý další jednotlivý odstín je možno objednat. Dodací lhůty jednotlivých barevných variací jsou kolem jednoho měsíce, přírodní provedení bývá většinou na skladě, tedy k dodání ihned.

Pokud se rozhodnete stavět plot z umělého kamene KWR, měli byste vědět několik věcí. Cena materiálu: V porovnání s podobnými výrobky v této kategorii, jako například KB Blok, ztracené bednění a pod vychází umělý kámen KWR o něco dráž. V momentě, kdy začnete stavět se začíná cenový rozdíl velice rychle stírat. Např. pro KB Blok musíte stavěl základy po celé délce, pro KWR pouze patky pro sloupky. Doba stavby např. plotu z umělého kamene KWR je oproti KB Bloku pětinová. Pokud to budeme brát z estetického hlediska – umělý kámen KWR je esteticky rozhodně velmi zajímavý. V neposlední řadě bych rád zmínil design cihlový, kdy se s cenou dostaneme hluboko pod plot, či elektroskříň, kterou bychom z cihel museli postavit.

Velmi široký je výběr právě i v zahradním mobiliáři, kdy je možno si vybrat třeba pískoviště, květináč, krb a podobně ve stejném vzhledu, jako je třeba plot, nebo obklad na domě. Také skříně na elektriku –  tzv. kaplička – nebo na plyn jsou již prefabrikované ve stejných provedeních jako plot.

Jak pečovat o plot z umělého kamene? Nejlepší je impregnace. Stojí to sice trochu peněz, ale opravdu nejlepším řešením je plot, případně jiný výrobek, který je vystaven povětrnostním vlivům, soli ze silnice apod. nastříkat impregnací, která nám plot spolehlivě ochrání a zjara pak stačí plot ostříkat např. wapkou a plot se stává v tu chvíli dlouhodobě trvanlivý a stále hezký.

Výrobky v této oblasti nabízejí ještě další firmy – umělý pískovec, umělá žula atd. Než se pro stavbu rozhodnete, projděte si veškeré informace a nechte si zaslat nabídky.

Pozemní stavitelství a architektura

Trendy v bydlení a stavebnictví najdete na Dům, byt, hoby a zahrada

Byty Praha prodej, pronájem alebo výměna na prahabyty.eu.

Moderní bydlení

Magazín plný inspirace ze světa bydlení - Bydletespokojene.cz

Zámková a žulová dlažba

Komplexní informace o zámkové a žulové dlažbě.


Plynhned.cz

Nabídky plynu srovnáte jedině u nás. Porovnání cen plynu online.


Venkovní žaluzie

Výroba venkovních žaluzií na míru a za skvělé ceny.

Betonové ploty

Levné betonové ploty od Brněnské společnosti STAVEX BV

Zeptejte se nás

 1. Jméno(*)
  Prosím, vložte Vaše jméno!
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. Zpráva
  Neplatný Vstup
 4. Kód
  Kód
  Neplatný Vstup
 5.   

Měsíční Newsletter

Buďte stále v obraze:

Spojte se s námi