Jak na ploty.cz

 

 

Barevné poplastované pletivo

Barevné poplastované pletivo patří poslední dobou mezi nejpoužívanější pletiva vůbec. Získalo si svou oblibu díky příznivé ceně a také naprosto jednoduché montáži. Vyniká ovšem také svou odolnou povrchovou úpravou, dlouhou životností a minimálními nároky na údržbu. Oploťte si tak svou zahradu nebo firemní pozemek. Pletivo se vyrábí v různých výškách od 80 cm až do 200 cm a je jen na Vás, jakou velikost si zvolíte.

Barva poplastovaných pletiv

Nejčastěji se poplastované pletivo vyrábí v tmavě zelené barvě (u výrobců též označováno jako RAL6005), která bývá nejlevnější.. Pokud si ovšem chcete objednat změnu oproti standardní barvě, budete si muset připlatit. Cena pletiva barevného se může pohybovat až o 5% výše. Druhou nejčastější barvou pletiva bývá hnědá, která je na trhu standardně k dostání. Pokud se Vám ani takto barevné pletivo nelíbí a chcete opravdu jinou barvu, než jsou zelená a hnědá, můžete si na trhu vybrat ještě z dalších dostupných barev, jako jsou například bílá, žlutá, modrá, černá a nebo červená. O barevnost se bát nemusíte tyto pletiva jsou potažena extrudovaným plastem který je probarven ve hmotě stejně jako zelené pletivo.

Údržba barevného pletiva

O poplastovaném pletivu se dá říci, že je téměř bezúdržbové a to díky poplastování , které výborně odolává povětrnostním vlivům i vlivům UV záření. Hladký povrch plastu je výhodnější než pozink na kterém se více chytá prach a nečistoty a mění se jeho vzhled oxidací. Pokud se na poplastované pletivo něco přichytí, je to prvním deštěm smyto.

Stavba a montáž pletiva

Chcete-li si spočítat kolik budete potřebovat pletiva a ostatního materiálu pro stavbu pletivového plotu, přečtěte si náš článek ,,Kolik potřebuji materiálu na můj pletivový plot?", nebo poptejte některou z firem zabývající se stavbami plotů a oplocení. Jak vybrat takovu firmu si můžete přečíst v našem dalším článku “Kolik stojí stavba plotu a koho si vybrat.”

Pozemní stavitelství a architektura

Trendy v bydlení a stavebnictví najdete na Dům, byt, hoby a zahrada

Byty Praha prodej, pronájem alebo výměna na prahabyty.eu.

Moderní bydlení

Magazín plný inspirace ze světa bydlení - Bydletespokojene.cz

Zámková a žulová dlažba

Komplexní informace o zámkové a žulové dlažbě.


Plynhned.cz

Nabídky plynu srovnáte jedině u nás. Porovnání cen plynu online.


Venkovní žaluzie

Výroba venkovních žaluzií na míru a za skvělé ceny.

Betonové ploty

Levné betonové ploty od Brněnské společnosti STAVEX BV

Zeptejte se nás

 1. Jméno(*)
  Prosím, vložte Vaše jméno!
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. Zpráva
  Neplatný Vstup
 4. Kód
  Kód
  Neplatný Vstup
 5.   

Měsíční Newsletter

Buďte stále v obraze:

Spojte se s námi